Podnośnik do transportu przy pracach na wysokości

Reklamy wielkoformatowe mają spory zasięg, zwłaszcza jeżeli są zlokalizowane w często uczęszczanych miejscach. Pomimo tego, że stale dyskutowana jest rzeczywista skuteczność tego rodzaju reklam oraz ich faktyczna zauważalność, warto rozważyć tą formę reklamy własnego przedsiębiorstwa, ponieważ bez wątpienia pozwala ona na zostanie zauważonym przez potencjalnych klientów.

Podnośniki koszowe samojezdne do pracy przy reklamie wielkoformatowej

Ponieważ najczęściej wielkoformatowe reklamy są zlokalizowane na billboardach, ich każdorazowa wymiana na nową wymaga skorzystania z urządzeń umożliwiających pracę na wysokościach oraz zlecenia pracy osobie, która do pracy na wysokościach posiada uprawnienia. Do wymiany billboardów najlepiej sprawdzają się podnośniki koszowe samojezdne, które umożliwiają pracę na wysokościach kilku-, kilkunastometrowych, a na takich wysokościach najczęściej znajdują się billboardy.

Oczywiście jeżeli reklamy wielkopowierzchniowe są zawieszone na bardzo dużych wysokościach, to niezbędne będzie zastosowanie rozwiązań o większym zasięgu, jednak przeważnie podnośniki koszowe samojezdne doskonale odpowiadają na potrzeby wynikające ze zmiany standardowych billboardów, a przy tym mają jeszcze tą zaletę, że mogą być obsługiwane przez jednego pracownika posiadającego uprawnienia do wykonywania prac na wysokościach.

Dlaczego najlepiej będzie zdecydować się właśnie na podnośnik koszowy do wykonywania prac na wysokościach, takich jak np. wymiana billboardu?

Przede wszystkim jest to rozwiązanie optymalne, o czym świadczy to, że we wszystkich częściach kraju to właśnie pojazd z podnośnikiem jest najczęściej wybieraną opcją do wykonywania prac na wysokościach. Najważniejsze jest jednak to, że wykonywanie prac na wysokościach przy wykorzystaniu podnośnika koszowego jest bezpieczne.

Bezpieczeństwo pracy z podnośnikiem

Platforma robocza, na której znajduje się pracownik wysokościowy jest stabilna i ma dosyć dużą powierzchnię, co zapewnia nie tylko swobodę ruchów pracownika, ale również umożliwia umieszczenie na niej w bezpieczny sposób materiałów niezbędnych do pracy na wysokości. Dodatkowym i najbardziej znaczącym zabezpieczeniem dla pracownika wykonującego roboty wysokościowe przy pomocy podnośnika, są jego barierki dookoła całej powierzchni platformy roboczej. Dzięki nim pracownik jest zabezpieczony przed wypadnięciem z podnośnika i upadkiem z wysokości. Podnośniki koszowe można bez problemu wynająć w wielu firmach tym się trudniących, które zatrudniają także pracowników z uprawnieniami, którzy mogą wykonać dla nas określone prace.

Zobacz więcej na stronie: http://www.lifto.com.pl/